24. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dopis Petry Rédové ministru Válkovi

Vsadím se , že opět neodepíše. Že by se na ministerstvu zapomínalo i psát? Svět je plný blbců, ale mám pocit, že ČR je sběrnou těchto exemplářů.

Vážený pane Válku,

Po shlédnutí Vašeho živého vysílání, ohledně 4.dávky očkování, se ve mne zastavila krev.

Po domluvě s WHO a UZIS, jste se rozhodli……

Když tedy nasloucháte WHO, věřím, že Vám neunikla informace o monitorování nežádoucích účinků nazývané VigiAccess. Jedná se o webový nástroj pro získání souhrnných statistik o vedlejších účincích vakcíny, které byly hlášeny Programu Světové zdravotnické organizace pro mezinárodní monitorování drog (WHO PIDM).

Na svých internetových stránkách společnost VigiAccess tvrdí, že byla navržena tak, aby zajistila větší transparentnost systému zdravotní bezpečnosti tím, že poskytne základní přehled o možných nežádoucích účincích hlášených v souvislosti s jakýmkoli konkrétním léčivým přípravkem.

Víte o tom, že k 20.7.2022 je hlášeno jen 2 403 628 vedlejších účinků po vakcínách na cov.19, který nebyl nikdy izolován a i sama WHO tuto informaci potvrzuje?

Určitě je Vám zcela znám nejrozšířenější a nejcitovanějším americký systém hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS) Amerického centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). Viděl jste kolik nežádoucích účinků, včetně úmrtí je tam?

Můžete mi vysvětli, jak je možné, že ministr zdravotnictví, který má dbát na zdraví lidí, cíleně ignoruje tahle fakta? Kdy jste naposledy viděl nějakou studii? Tím myslím řádně zpracovanou, nikoliv zaplacenou studii?

Víte o tom, že v naší zemi žijí tisíce lidí, kteří mají těžká poškození po tomto svinstvu, že část z nich již bojuje o svůj život?

Víte o tom, že věta lékaře „to vidíme po očkování často“ se stala součástí jejich každodenního života?

Hippokratova přísaha, mimo jiné, říká : “Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného, dle svých schopností a svého úsudku. Vystříhám se všeho, co by bylo ke škodě a co by nebylo správné.

Nepodám nikomu smrtící prostředek, ani kdyby mne o to kdokoli požádal, a nikomu také nebudu radit (jak zemřít). Žádné ženě nedám prostředek k vyhnání plodu.

Svůj život uchovám v čistotě a bohabojnosti, stejně tak i své lékařské umění. Nebudu (lidské tělo) řezat, ani ty, co trpí kameny, a tento zákrok přenechám mužům, kteří takovéto řemeslo provádějí.

Do všech domů, kam vstoupím, budu vstupovat ve prospěch nemocného, zbaven každého vědomého bezpráví a každého zlého činu. Zvláště se vystříhám pohlavního zneužití žen i mužů, svobodných i otroků. Cokoli, co při léčbě i mimo svou praxi ve styku s lidmi uvidím a uslyším, co se nesmí sdělit, to zamlčím a uchovám v tajnosti”.

Tak nyní přemýšlím, kde udělali soudruzi z NDR chybu, neboť vše, co za poslední dva roky předvádí lékaři, je proti jejich slibu .

Ráda bych Vám připomněla, že studie nebyly dokončeny a těhotné ženy nebyly nikdy součástí těchto studií.

Kdo ponese za to Vaše ,zaplacené tečkování, zodpovědnost?

EU zřídila fond na odškodnění po tečkách, je si tedy velmi dobře vědoma toho, co tenhle experiment dělá a bude dělat v následujících letech. Proč nikdo, z českých občanů, nebyl doposud odškodněn?

Mám na Vás osobní dotaz ” jak se Vám spí?” Jak se můžete podívat sám na sebe do zrcadla s vědomím, že cíleně ubližujete lidem?

Věřím, že jste jazykově vybavenější, než madam Schiller, a nedělalo by Vám problém si přečíst zahraniční studii. Rádi Vám jich pár poskytneme.

Bydlíte poměrně blízko, co se potkat s občany, kteří Vám věřili, byli zodpovědní a nyní se potýkají s problémy a jsou ignorováni?

Je na pováženou, jak se pan Kubek bil za zdravotníky v roce 2009 a nyní by očkoval i nebožtíky.

Jeho schizofrenní chování je na odvolání, stejně jako Vaše.

Protože pokud ministra zdravotnictví nezajímají vedlejší účinky, studie, fakta odborníků, kterých máme u nás stále dost, měl by se pan ministr vrátit zpět k popisování RTG. Tam je šance, že Vaši záměnu zaražených větrů s akutním střevem, pozná lékař ve službě, a tedy to nebude mít tak dramatický dopad.

Vaše heslo „udělejme tečku za covidem „se změnilo v noční můru „ udělejme tečku za životem.

Navrhuji, abychom naočkovali Vás, vládu i Vaše příbuzenstvo, a to nejlépe šesti dávkami a my pak budeme sledovat ,v přímém přenosu, co to s Vámi udělá.

Vzhledem k tomu, že pokusné myši nepřežily testy, máte šanci, že se stanete nesmrtelným, naučíte se teleportovat anebo konečně poznáte to, co řeší zodpovědní občané této země.

Pak Vám možná dojde, co znamená post ministra zdravotnictví a jakou zodpovědnost má. Ale věřím, že do té doby Vás nahradí někdo, kdo Hippokratovu přísahu myslí vážně.

Petra F. Rédová

 

Sdílet: